Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce Kolíňany

Farský úrad

Vo farnosti našej obce pôsobili (pôsobia) nasledovní kňazi:

Do roku 1978 – ešte pohľadáme údaje. Pokiaľ niekto má pozbierané tieto informácie, tak nám pomôžte. :-)
Ďakujeme.
Email: starosta@kolinany.eu

Od 1978 – 30.06.2008
Kondé Pavol

narodený 12. 8. 1935 v Pohraniciach
ordinovaný (kňazská vysviacka) 9. 6. 1973
1973 - kaplán Varín, 1973 - kaplán Močenok, 1978 - správca farnosti Kolíňany, 2001 - čestný dekan, príslušný k Nitrianskej diecéze

Od 01.07.2008 - 30.06.2013 
Markovič Jozef

narodený 16.10.1961 v Sekulách
ordinovaný (kňazská vysviacka) 14.6.1997
15.6.1997 - kaplán Radošovce, 1.10.1998 - kaplán Dechtice, 1.7.1999 – kaplán Dvorníky nad Váhom, 1.7.2000 – správca farnosti Beša, od 14.2.2008 príslušný k Nitrianskej diecéze, od 1.7.2008 – Kolíňany

(Zdroj: Schematizmus KC SR a www.mariasoft.sk )

Od 01.07.2013

Ďurás Marek

narodený 25.10.1981 v Bratislave

ordinovaný (kňazská vysviacka) 17.6.2006; kaplán 17.6.2006 Nové Zámky; od 14.2.2008 v Nitrianskej diecéze



Poštová adresa:

Rímskokatolická cirkev
Farnosť Kolíňany
Cintorínska ul.
951 78 Kolíňany

Tel:
037-6316 221


 


 
2008.06.29. Text rozlúčky s Vdp.Pavlom Kondéom - od Róberta Balkóa starostu obce

 
2008.07.06 Text privítania p.Jozefa Markoviča - od Róberta Balkóa starostu obce

 

webygroup

dnes je: 24.9.2014

meniny má: Ľuboš, Ľubor

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

Magyar verzió

1470444

Úvodná stránka