Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

VOLEBNÉ OBDOBIE 2003-2006

Vážený spoluobčan, vážený návštevník!

     Obecné webstránka, ako virtuálna úradná tabuľa a virtuálny informátor má slúžiť k čo najširšiemu uhlu pohľadov na obec, na jeho históriu, na kultúru, na organizácie.... Má prinášať aktuálne a pravdivé informácie o tom, čo sa deje aj v jeho "vnútornom svete". Má byť aj šíriteľom správ o práci volených zástupcov a zamestnancov obce.
     Vo volebnom období 2002-2006 sa udiali veci, nad ktorými ešte aj dnes viacerí len nechápavo krútime hlavami. Dôsledkom toho v obecnom zastupiteľstve už viackrát bola reč o tom, aby sme niektoré veci, ktoré z nášho pohľadu sú za hranicou "právnej únosnosti" prezentovali aj so širšou verejnosťou. Je samozrejmosťou, že s tu uverejnenými informáciami sme predtým oslovili orgány činné v trestnom konaní.
     Preto vznikla táto podstránka. Sme za to, aby sme sa zo zlých vecí poučili, a aby to bolo memento pre všetky samosprávy na rôznych úrovniach (a nie len v Slovenskej republike), že s verejnými prostriedkami sa treba zaobchádzať v zmysle zákonov a predpisov. Sme aj za to, aby Vám, nám, Tebe, mne - všetkým občanom Kolíňan - niekto povedal, že prepáčte spravili sme chybu.

Róbert Balkó, Ing. - starosta obce Kolíňany
  

SPRÁVA Z VLÁDNEHO AUDITU Č.III/1928/2008.


     Je prvou správou o ktorom sa rozhodlo obecné zastupiteľstvo, aby bolo uverejnené na webe. Hlavným cieľom auditu bolo overiť a zhodnotiť dodržanie účelu pri použití finančných prostriedkov poskytnutých zo štátneho rozpočtu SR formou dotácií. Kontrolovali obdobie 2003, 2004, 2005, 2006 a 2007.
     Celú správu a jej výsledok si môžete prečítať v priloženom súbore.

 


 

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

webygroup
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka